Prodajem kotao za kolinje (za topljenje masti i sl) bez ložišta,u dobrom stanju.
Nisam baš siguran ali mislim da je zapremnine barem 60l ako ne i više.
Može se pogledati u Virovitici...cijena 200kn...nije fiksno
Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo.
Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.